بهترین نوع آموزش

متمرکزروی نیاز زبان آموز

 

بازدهیدوره ی Spanish Pillرنج سنیتعداد جلسات در هفتهمتد آموزشیمدت زمانتعداد ترمشهریه هر جلسه
بالای 90 درصددارد12 – 55 سال3@1.5 hوابسته به شرایط زبان آموز10 ماه5

320.000

تومان

اگر آموزش کامل و در سطح مناسب مد نظرتان است بهترین انتخاب کلاسهای خصوصی هستند . اگر بارها زبان را شروع کرده اید ولی نتوانستید به نتیجه ی دلخواه برسید یقینا فقط یک آموزش متمرکز و هدفمند روشی است که شما را به نوک قله میرساند تا همچون دفعات قبل نرسیده به نوک به دامنه سقوط نکنید . بزرگترین مشکل زبان آموزان ایرانی قالبهای ذهنی اشتباهیست که از دوره های تحصیلی در مدرسه و دانشگاه نهادینه شده و تغییر آنها مستلزم زمان و انرژی زیاد است که در این کلاسها تمامی این ایرادها قابل رفع شدن است . کلاسهای خصوصی به دسته های زیر تقسیم می شوند :

  • Business Español: اسپانیایی مخصوص کار ، تجارت و بیزینس
  • Español general y academico: آموزش پایه ای
  • Español para Imigración: اسپانیایی برای مهاجرت ، آمادگی برای مصاحبه سفارت ها و دانشگاهها

شما در این دوره 9 قانون اصلی را آموزش می بینید که بواسطه ی انها چیزی حدود 2000 کلمه به دامنه ی لغات شما اضافه می شود بدون اینکه هیچ زحمتی برایشان کشیده باشید . این قوانین به شما یاد می دهند چگونه کلمات ساده ی انگلیسی را به اسپانیایی تبدیل کنید و با روش صحیح آنها را به زبان بیاورید . به عنوان مثال کلمات ختم شده به Cal در زبان انگلیسی را می توان با عوض کردن قسمت پایانی آنها به Co به اسپانیایی تبدیل کرد و با همان نقش در جمله (Part of speech ) و با همان معنی در جملات اسپانیاییتان بکار ببرید .

Economical ---→ Económico

← Spanish Pill: تضمین فراگیری شماست (آموزش تضمینی)

آموزش به صورت کلاس و سپس از طریق سه وعده ایمیل روزانه خواهد بود که با پاسخگویی به ایمیلها در نهایت خودتان می توانید به میزان پیشرفت خود اگاه باشید . تضمین میشود که میانگین نمودار زبان آموز بالای 8 باشد در غیر اینصورت به غیر از کلاسهای برگزار شده هیچ وجهی دریافت نمی شود . در صورت شرکت در دوره ی  مخصوص خردسالان خروجی های نمودار دائما در اختیار پدرومادران عزیز قرار خواهد گرفت .