امتحان DELE یا به عبارتی دیپلم زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی، مدرک رسمی زبان اسپانیایی می باشد که موسسه سروانتس تحت نظر وزارت آموزش اسپانیا صادر می کند.

این امتحان در شش سطح مطابق با استانداردهای تعیین شده برگزار می شود که این سطوح به ترتیب از مقدماتی تا پیشرفته عبارتند از: A1,A2,B1,B2,C1,C2.

مزایای دراختیار داشتن مدرک DELE:

مدرک ارائه شده در تمام دنیا شناخته شده می باشد و قابل ارائه به شرکت های خصوصی یا دولتی، اتاق های بازرگانی، نهادهای آموزشی خصوصی و دولتی و غیره می باشد.

مدرک صادر شده تا پایان عمر معتبر می باشد.

موجب پرباری بیشتر رزومه ی فرد می شود.

به فرد برای دریافت بورسیه تحصیلی و دریافت ویزای دانشجویی کمک می کند.

من به شخصه یکبار در آزمون دله شرکت کردم و به لطف خدا موفق به اخذ مدرک B2 زبان اسپانیایی از انستیتو سروانتس شدم .

مطالعه سنگین متریال موجود در بازار و قرار داشتن در محیط اسپانیایی زبان از عوامل موثر در موفقیت اینجانب بوده اند .

بعد از برگشت به ایران زبان اسپانیایی را به صورت اکادمیک برای آماده گی آزمون سروانتس آموختم و در مدت دوری از وطن از کلاسهای دبیران دارای مدرک تدریس زبان اسپانیایی استفاده کردم و در مدت اقامت خود در کلاسای آنلاین نیز شرکت کردم .

موفقیت در آزمون دله منوط به اشراف مناسب به زبان اسپانیایی و یادگیری تکنیک های آزمون است.

در مبحث آزمون اگر یکی رو نداشته باشین ، دیگری بی اهمیت است . (Si le falta una, no importa la otra) پس باید خودتون رو برای هردو پروش بدین.

کاری که من برای شما در دوره ی آمادگی آزمون دله انجام میدم این است که سطح زبان شمارو در مباحث اکادمیک که در آزمون مطرح می شود به اندازه ی مناسب برسانم و در این حین روی مهارت های چهارگانه آزمون با شما کار کنم .

تا به حال تعداد زیادی از زبان آموزان عزیز موفق به اخذ مدرک این آزمون شده اند .

دانشگاه های اسپانیایی زبان عموما به مدرک زبان اسپانیایی نیازی ندارند اما اگر قصد ادامه ی تحصیل در خارج از کشور را دارید پیشنهاد من به شما شرکت در بوت کمپ اسپانیایی است که با همکاری موسسه ی رهنمود علم (با سابقه ترین و قدیمی ترین موسسه ی اخذ پذیرش از انگلستان ) برگزار می شود

به این معنی که در ادامه ی دوره ی زبان ،پذیرش شما به صورت تضمینی از دانشگاههای معتبر اسپانیا و یا امریکای لاتین اخذ می گردد .

برای اطلاعات بیشتربه بخش بوت کمپ ها صفحه اصلی مراجعه نمایید.

بهترین نوع آموزش

متمرکزروی نیاز زبان آموز

 

بازدهیدوره ی Spanish Pillرنج سنیتعداد جلسات در هفتهمتد آموزشیمدت زمانتعداد ترمشهریه هر جلسه
بالای 90 درصددارد12 – 55 سال3@1.5 hELE10 ماه5

330.000

تومان