TestDaF  آزمون تست داف زبان آلماني براي داوطلبان خارج از آلمان است كه قصد تحصيل در آلمان را دارند و يا نياز به ارائه مدركي دال بر تسلط به زبان آلماني دارند.

اين آزمون به صورت متمركز در مركز انستيتو تست داف واقع در شهر هاگن آلمان طراحي و تصحيح مي گردد و در 80 كشور جهان بطور هم زمان در مراكز رسمي و مجاز براي اين آزمون برگذار مي گردد.

تمامي شركت كنندگان در اين آزمون به سؤالات يكسان پاسخ مي دهند كه اين پاسخها توسط افراد دوره ديده مورد ارزشيابي و تصحيح قرار مي گيرد.

نتايج آزمون به سطحهاي زير دسته بندي مي شود:

  1. سطح تست داف 5 (TDN 5)
  2. سطح تست داف 4 (TDN 4)
  3. سطح تست داف 3 (TDN 3)

اين دسته بندي معادل سطح B 2.1 تا C.1.2  مربوط به چهارچوب مشترك تعيين شده براي زبان هاي شوراي اروپا است.

آزمون تست داف یکی از سخت ترین تجربه های رندگی من بود .روزی که من زبان آلمانی را شروع کردم توسط یکی از دوستان به نام آقای علی عبداللهی که در زمینه ی ترجمه ی زبان آلمانی بسیار شناخته شده هستند و بالغ بر 60 جلد کتاب را از زبان آلمانی ترجمه کرده اند راهنمایی درستی شدم.

ایشون به من گفتن که اگه میخوای به جنگ زبان آلمانی بری به یک زره و لباس جنگی درست و حسابی نیاز داری . آلمانی مثل زبانهای دیگه نیست .

امروز بعد از دوبار شرکت در تست داف ، کار کردن در یک شرکت آلمانی ، سابقه ی راهنمایی توریستهای آلمانی در ایران ،ترکیه و آلمان و بیش از 5 سال تدریس زبان آلمانی به زبان آموزان ایرانی ، چینی ، هندی و ترکیه ای ، معتقدم سخت ترین سختی ها را با زبان آلمانی تجربه کردم و بعید میدونم زبان دیگه ای بتونه باهاش رقابت کنه.

موفقیت در آزمون تست داف همچون بقیه ی آزمون ها نیاز سطح بالایی از دانش زبان آلمانی و همچنین یادگیری تکنیک های آزمون دارد. برای این آزمون باید گوش شما به لهجه های مختلف آشنا باشد ، قابلیت صحبت به زبان آلمانی و مدیریت یک مکالمه ی آکادمیک را داشته باشید .

تنها راه مقابله برای این غول رام نشدنی تمرین کردن است .

(Übung macht den Meister) = کار نیکو کردن از پر کردن است .

تا به حال تعداد زیادی از زبان آموزان عزیز موفق به اخذ مدرک این آزمون شده اند .

دانشگاه های آلمانی زبان برای صدور پذیرش تحصیلی عموما مدرک آلمانی را مطالبه میکنند و اگر قصد ادامه ی تحصیل خارج دارید پیشنهاد من به شما شرکت در بوت کمپ آلمانی است که با همکاری موسسه ی رهنمود علم (با سابقه ترین و قدیمی ترین موسسه اخذ پذیرش از انگلستان ) برگزار می شود و پذیرش دانشجویی شما نیز در ادامه دوره زبان شما به صورت تضمینی اخذ می گردد.برای اطلاعات بیشتربه بخش بوت کمپ ها صفحه اصلی مراجعه نمایید

بهترین نوع آموزش

متمرکز بر مکالمه و مهارتهای آزمون

 

بازدهیدوره ی German Pillرنج سنیتعداد جلسات در هفتهمتد آموزشیمدت زمانتعداد ترمشهریه هر جلسه
بالای 90 درصددارد12 – 55 سال3@1.5 hTestDaf Materials10 ماه4

330.000

تومان