←در این دوره شما به صورت همه جانبه برای تحصیل و اقامت در کشورهای آلمانی زبان همچون آلمان ، اتریش و... آماده میشوید .

←در بوت کمپ آلمانی شما میتوانید از دانشگاههای آلمان در هامبورگ ، برلین ، ماینز ، مونیخ . دانشگاههای اتریش مثل پلی تکنیک وین و شتایرو همچنین دانشگاههای اروپایی اینترنشنال ، دوره های اراسموس بین دانشگاهی و... پذیرش دانشجویی اخذ نمایید .

←در بوت کمپ شما به طور فشرده و در زمان کم حجم بالایی را از دانش زبان و اطلاعات مهاجرتی را بدست می آورید که برای عزیزانی که قصد جدی برای مهاجرت دارند بسیار مفید خواهد بود .

مدت بوت کمپ آلمانی بستگی به میزان پیشرفت شما و اخذ نمره ی مورد نیاز در آزمون است .

←از زمان شروع بوت کمپ باید از عوامل کاهنده ی تمرکز شما کم شده و انرژی دوچندان برای زبان داشته باشید .

در بوت کمپ شما تکلم روان ، بدون اشتباه لفظی و گرامری و مهمتر از همه تلفظ صحیح و لهجه را در خود نهادینه خواهید کرد .

و طبق گفته ی بسیاری از زبان آموزان شما نمیتوانید جور دیگری آلمانی صحبت کنید و شیوه ی صحیح ملکه ی ذهن شما شده است .

←یکی از مزیت های دوره ی بوت کمپ این است که طبق قرارداد بسته شده ، نسبت به اخذ پذیرش شما از دانشگاههای توافقی و ترجیحا ممتاز مورد تایید

وزارت علوم تحقیقات و فناوری اقدام می شود .

اخذ پذیرش نیازمند مکالمات فراوان فی مابین شما و اداره ی آموزش ، اعضای هیئت علمی و مهمتر و بیشتر از همه سوپروایزر یا استاد راهنمای شماست که در مقطع ارشد این موضوع اهمیت بیشتری دارد .

در طول دوره شما شیوه ی صحیح نوشتن ایمیل و مکاتبات اداری رسمی با استاد راهنما و هیئت علمی دانشگاه را فرامیگیرید و فرصت این را دارید که خودتان استاد راهنمای خود را آنالیز کنید و زمان و انرژی زیادی را در دوره ی تحصیل خود از دست نمی دهید .

←دوره ی بوت کمپ شما را ضمن آماده کردن برای آزمون ، در موارد دیگر مثل مصاحبه ی سفارت ، اصطلاحات کلیدی دانشگاهی ، انتخاب واحد ، شرایط زندگی در خارج از کشور ، پروسه ی اخذ اقامت از ادارات کشور مقصد ، اجاره ملک و خوابگاه و ... به کمک شما می آید وشمارا به نوعی آبدیده گی میرساند که برای برداشتن قدم بزرگی همچون مهاجرت کاملا آماده باشید و با اعتماد به نفس پیش بروید .

اخذ پذیرش براساس نمره ی شما از شرایط مهاجرتی مورد نیاز خواهد بود ولی ترجیح ما بر این است که از کشوری که شما مد نظر دارید پذیرش را اخذ کنیم .

←اخذ پذیرش شما توسط موسسه ی رهنمود علم دارای مجوز رسمي از وزارت علوم ایران (شماره مجوز  ٢٦٢٤) که با سابقه ترین موسسه ی اعزام دانشجوی ایران نیز می باشد انجام می شود جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در موسسه ی رهنمود علم به شماره های ذیل تماس حاصل نمایید .

88063410 – 88063411+98

 09120792192    (9am to 10am + 20pm to 21pm ) Mr.Behzad